RZZO w Dębowcu

Dowiedz się więcej o RZZO w Dębowcu

Regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadów w Dębowcu funkcjonuje, jako jeden z 5 zakładów, będących w strukturze Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Zamościu. Zgodnie z treścią Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Lubelskiego stanowi on Regionalną Instalację Przetwarzania Odpadów Komunalnych obejmującą swym zasięgiem miasto Zamość i 13 przyległych gmin: Adamów, Grabowiec, Komarów- Osada, Łabunie, Miączyn, Nielisz, Radecznica, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Gmina Zamość.

czytaj więcej

Aktualności z życia RZZO w Dębowcu

Sprzątanie świata

Sprzątanie świata

25-Wrzesień-2016

Dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi, uczniowie Zespołu Szkół nr 3 oraz Szkoły Podstawowej Nr 8 i Gimnazjum Nr 5 w Zamościu wspólnie z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Podaj dalej… Drugie życie odpadów”.

czytaj więcej
Wojsko z wizytą w Dębowcu

Wojsko z wizytą w Dębowcu

13-Czerwiec-2016

Na początku czerwca br, 50-osobowa grupa pracowników Stołecznego Zarządu Infrastruktury z Warszawy (jednostka organizacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej) odwiedziła Regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadów w Dębowcu. Był to jeden z elementów szkolenia jakie zorganizowano dla osób zajmujących się problematyką z zakresu gospodarki komunalnej i energetycznej w instytucjach i jednostkach wojskowych.

czytaj więcej