PGK na wakacjach z Wędrującą Estradą

Na przełomie lipca i sierpnia 2016, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. po raz drugi miało przyjemność uczestniczyć w kolejnej edycji projektu „Wędrująca Estrada – Postaw na rodzinę” realizowanego przez Zamojski Dom Kultury.

Cykl osiedlowych spotkań plenerowych to m.in.koncerty, gry i zabawy dla dzieci, rozmaite warsztaty, SOS Potrzeb Społecznych i stoiska instytucji pomocowych. Nasza Spółka spotykała się z mieszkańcami Zamościa na wszystkich osiedlach, gdzie pojawiała się „Estrada”. Każdy, kto odwiedził nasze stoisko, mógł z nami porozmawiać m.in.o zadaniach PGK-u, segregowaniu odpadów, działaniu PSZOKów czy ochronie środowiska, a także zrobić sobie zdjęcie z maskotką PGK- pluszowym koszem na śmieci. Dla najmłodszych zamościan przygotowaliśmy kącik plastyczny i konkurs wiedzy ekologicznej. Dzieci świetnie poradziły sobie z rozwiązywaniem różnorodnych zagadek i odpowiadaniem na pytania dotyczące ochrony środowiska i postaw proekologicznych – na najlepszych czekały nagrody.

Ogromną popularnością wśród dzieci cieszyła się piniata wypełniona słodyczami. „Dobranie się” do cukierków wcale nie było takie proste, jak się mogło wydawać…co widać na fotorelacji. W tym roku „Wędrująca Estrada” odwiedziła sześć zamojskich osiedli mieszkaniowych, os. Majdan/Powiatowa, os. Promyk, os. Zamoyskiego, os. Janowice/Orzeszkowej -Reymonta, os. Słoneczny Stok i os. Kilińskiego. Organizatorom gratulujemy pomysłu, a mieszkańcom Zamościa dziękujemy za wspólną zabawę i spędzony czas.

PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą PGK na wakacjch z Wędrującą Estradą